Porady wnętrzarskie to usługa, którą ma w swojej ofercie niewielki procent biur projektowych.
W efektWOW opracowalismy formułę, która jest bardzo korzystana dla inwestorów.

Pracownia “efektWOW- Architektura wnętrz” ma w swojej ofercie porady o specjalnej formule, które dają Ci pewność, że spełnią Twoje oczekiwania. Nasze porady mają za zadanie rozwiązywać Twoje największe problemy. Odbywają się one w formie spotkań na żywo. Podczas takiego spotkania tworzymy koncepcję wnętrza na modelu 3d (właściwie, to ja buduję model na podstawie wspólnej dyskusji i Twojej ankiety). Koncepcja ta, w zależności od czasu jaki poświęcimy na wspólną pracę, może być mniej lub bardziej dopracowana. A więc czego możesz spodziewać się po poradzie?  

Zaoszczędzisz pieniądze

Porada wnetrzarska z modelem 3d w efektWOW to usługa projektowania na czas. Powierzchnia pomieszczeń opracowywana podczas porady nie wpływa na cenę, dlatego jest to idealne rozwiązanie także wtedy, kiedy chciałbyś omówić ze mną całe mieszkanie a nawet dom.

Podczas porady wnetrzarskiej skupimy się na nurtujących Cię zagadnieniach, przedstawimy kilka opcji aranżacji lub rozpracujemy wybrany wariant bardziej szczegółowo. Stworzymy projekt koncepcyjny. Ze mną szybko opracujesz układ instalacji i wytyczne dla wykonawców. Jeśli zechcesz kontynuować współpracę w zakresie projektu, kolejne zlecenia będą premiowane zniżkami. Możesz zdecydować się na projekt hybrydowy lub projekt kompleksowy.

Otrzymasz wskazówki jak projektować

Nie musisz zlecać projektu kompleksowego, żeby skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia zgromadzonych przez kilkanaście lat praktyki. Ty decydujesz jakie tematy i pomieszczenia będziemy omawiać. Dostaniesz odpowiedzi na zagadnienia estetyczne oraz technologiczne.

Twoje pomysły ułożą się w całosć

Gdy Twoja uwagę przyciąga wiele pięknych rozwiązań, możesz mieć problem z połączeniem ich w jedną, spójną koncepcję. Ze mną uporządkujesz swoją wizję, odrzucając rozwiązania, które nie sprawdzą się w Twoim mieszkaniu. Podczas porady, wspólnie zbudujemy model 3D obrazujący wszystkie omawiane wersje. Obserwacja pomieszczenia z różnych perspektyw pomoże w podejmowaniu decyzji.

Możesz otrzymać koncepcję wnętrza w ciągu kilku godzin

Najpierw wyślesz mi dane dotyczące pomieszczeń i wypełnisz akietę. Ankieta pomoże Ci uporzadkować mysli, Ja przygotuję się do spotkania merytorycznie i materiałowo po czym wyznaczymy termin spotkania. Większość odpowiedzi na pytania poznasz już podczas porady, a podsumowanie możesz dostać już następnego dnia!

Skonsultujesz się ze świetnymi doradcami w różnych dziedzinach

Jeśli zechcesz, w trakcie porady ustalimy jakie prace Cię czekają i podzielimy się kontaktami do sprawdzonych firm w których znajdziesz dobrych doradców. Współpraca z nimi zwiększy prawdopodobieństwo powodzenia remontu.

Otrzymasz indywidualny przewodnik remontowy

Przygotujemy dla Ciebie dokument zawierający zagadnienia poruszone na spotkaniu. Informacje uzupełniamy o dane produktów które Cię zainteresowały, zdjęcia obrazujące proponowane rozwiązania, ale także dodatkowe dane i wytyczne. Pomocna będzie także lista sklepów, w których nasi klienci dostaną zniżkę oraz linki do przydatnych artykułów.

Atrakcyjniejsza cena za projekt kompleksowy

Dobrą wiadomością dla tych, którzy skorzystali z naszej porady jest fakt, że decyzję o dalszej współpracy z naszym biurem mogą podjąć później. Na projekt przewidujemy wtedy zniżki, a ich wielkość uzależniamy od stopnia zaawansowania opracowanej na poradzie koncepcji. Po poradzie możesz zamówić rysunki wykonawcze dla mebli na wymiar, pełen projekt dla jednego pomieszczenia lub dla całego mieszkania. Możesz też umówić się na dodatkową poradę. Możliwości jest wiele, a projektant doradzi jaka forma będzie dla Ciebie odpowiednia.

Na stronie efektWOW zobaczysz fragmenty efektów z moich porad. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej, sprawdź #poradawsamosedno i skontaktuj się ze mną telefonicznie.

error: